أخبار

Kāds materiāls ir labs slēpošanas stabiem

تحديث:01-06-2020

Nepārtraukti uzlabojot preču zīmes presēšanas mašīnas veiktspēju, rūpniecībā plaši tika izmantota plastmasas vāciņa mašīna, kas ir palielinājusi izlaidi. Tā kā presēšanas process ir visbiežāk izmantotais process griešanas procesā. Tas ir formēšanas process, kurā griešanas nazis tiek apvienots presēšanas plāksnē atbilstoši izstrādājuma dizaina prasībām, un iespieddarbi vai cita gredzenveida sagatave tiek velmēta vēlamajā formā vai sagriezta ar spiediens.

Plastmasas iesaiņojuma un vāciņa mašīnā tiek izmantots tērauda nazis, metāla veidne, tērauda stieple un caur plāksni tiek veikts noteikts spiediens, lai drukātu izstrādājumu vai kartonu sagrieztu noteiktā formā. Ja viss iespiestais izstrādājums tiek sagriezts vienā grafiskā izstrādājumā, to sauc par griešanu; ja tērauda stiepli izmanto, lai nospiestu marķējumu uz drukātā izstrādājuma vai atstātu saliekto rievu zīmes kā iespiedumu; ja tiek izmantotas abas veidnes, veidne tiek nodota. Sildot līdz noteiktai temperatūrai, modeli vai fontu ar trīsdimensiju efektu uz iespiestā izstrādājuma virsmas sauc par bronzēšanu. Ja vienu substrātu izmanto citam substrātam, to sauc par līmēšanu, tāpēc tas ir jāizvēlas atbilstoši faktiskajai situācijai. Pareizais aprīkojums, lai nodrošinātu, ka ražošanā tas ir bez traucējumiem.

Kad darbojas preču zīmes presēšanas mašīna, tai jāievēro virkne darbības specifikāciju. Pirms operācijas aizpildiet pirmo pārbaudes protokolu un nepārtraukti pārbaudiet izstrādājumu pusstundu pirms operācijas. Izlases procesa laikā problēma tiek nepārtraukti atrasta un risināta. Problēmas pamatcēlonis un normālas darbības gadījumā aizpildiet atkārtotas pārbaudes protokolu, katru reizi izmantojot iekraušanas laiku, no produkta tiek ņemts paraugs un izliektā plāksne tiek pielāgota ātrumam, kas piemērots papīra padevei, lai novērstu drošības apdraudējumi. ražot.

Plastmasas apšuvuma un vāciņa aparāts ir rūpīgi jāpārbauda, ​​vai drukas maiņas pusfabrikāti nav izveidoti. Lai samazinātu zaudējumus, pārvietojums jāklasificē. Saskaņā ar darba pasūtījuma ražošanas daudzumu ir jānosaka saražotais daudzums. Kad darba atkritumu tvertne ir pilna, tā ir jāslēdz, lai novērstu iespējamo drošības apdraudējumu. Pārliecinieties, ka prasības kartonam un darba kārtībai ir vienādas, grieztie griešanas izmēri ir vienādi ar griešanas zīmējumiem, presētā griezuma virsmas novietojums atbilst iespiestā iegrimes stāvoklim neatkarīgi no tā, vai spiediena līnija ir centrēta, dziļums ir piemērots, viegli salokāms, un kartons nesprāgst. To nedrīkst salauzt, tajā nedrīkst būt nevajadzīgas kropļošanas līnijas, gludas malas un berzes, lai produkti atbilstu nozares prasībām.

0
Kāds materiāls ir labs slēpošanas stabiem
اتصل بنا